Ladies Day 15 juni: nog 3 plekken vrij

05 mei 2024


Nog 3 plekken beschikbaar, dus schrijf snel in!

Een dag na de aftrap van het EK voetbal vindt op zaterdag 15 juni, van 9:00 tot 16:30 uur de 11e editie van de inmiddels befaamde IJburg Ladies Day plaats. Geen EK maar een IJK. Met alle dames van onze club in de hoofdrol. Dresscode a touch of orange, rood, wit of blauw.

Gewoontegetrouw starten we met een warming-up, verzorgd door Steve Bootburg Outdoor Workouts, zodat we met opgewarmde spieren de rest van de dag kunnen tennissen. Je speelt meerdere korte dubbelpartijen met en tegen een willekeurige tegenstander (je geeft je dus alleen op).

Uiteraard is er een geheel verzorgde lunch, leuke prijzen, gezelligheid, de traditionele lekkernijen in de vorm van baksels en fruitschalen die een ieder meeneemt.

We sluiten af met een borrel.

Gezelligheid, tennissen met leuke ladies van de club en mooie prijzen.
Daar wil je bij zijn. Nog maar 3 plekken beschikbaar dus schrijf je snel in. Dit kan tot uiterlijk donderdag 13 juni.

 

Locatie TC IJburg
Datum Zaterdag 15 juni 2024
Tijd 9.00 - 16.30 uur (warming-up om 9:20 uur)
Kosten 17,50 incl. lunch, borrel en prijzen

 

 

Nieuwscategorieën