3 april JAZZ CONNECT op de club

Vandaag - 18:58


Vanaf nu verandert onze club iedere vrijdagavond in een jazzclub. Je kunt na het sporten met een drankje neerploffen, napraten en genieten van live muziek. Of gewoon op de club afspreken met je vrienden - scheelt weer een ritje naar de stad!

Onder het motto “Jazz op IJburg” nodigen we leden, buren en andere eilandbewoners uit om de week relaxed af te sluiten met swing, improvisatie en een vleugje soul.
Iedereen is welkom – racket of geen racket – zolang je zin hebt in een gezellige avond vol muziek en ontmoeting.

JAZZ CONNECT is een initiatief dat geheel belangeloos optredens voor ambitieuze bands bij kleine podia en horeca organiseert. Vooral toegankelijke jazz, wereldmuziek, lichte rock of poppie muziek. Inmiddels organiseren ze dit voor 19 bands op 8 verschillende podia in de randstad.

Toegang is gratis.

Vrijdag 3 april 20:30-23:00 uur

De eerste Jazz Connect avond beginnen we met het Cantaloupe Jazz Quartet met zangeres Tamar Aprahamian in de hoofdrol, vol zwoele bossa nova-klanken en tijdloze jazz.

Het kwartet brengt een selectie van iconische bossa nova songs en parels uit het Great American Songbook, in intieme, swingende arrangementen.

Kortom dit wil je niet missen. Neem je vrienden en familie mee en geniet!

Lees hier meer over het Jazz Connect initiatief

Nieuwscategorieën