Najaarscompetitie jeugd afgesloten

06 november 2022


De afgelopen weken kwamen onze jeugdspelers van 5 t/m 18 jaar in actie in 23 jeugdteams in de najaarscompetitie op de zondag. Leuk om te zien dat er op alle niveaus en in alle kleuren sportief en steeds beter gespeeld wordt. 
 
De competitie is afgesloten met drie kampioensteams: 
Jongens 17-1 werd kampioen in de Hoofdklasse Junioren en Dames 1 en Dames 2, beide jeugdteams die dit najaar zijn doorgestroomd naar de seniorencompetitie, werden ook meteen kampioen. Iedereen van harte gefeliciteerd! Op naar het serieuze werk in het voorjaar!
 
Alle invallers bedankt en veel dank ook aan alle teamcaptains en de begeleidende ouders! 
 
Vergeet je niet aan te melden voor de voorjaarscompetitie (vanaf april 2023). Inschrijven kan tot 1 december

 

Nieuwscategorieën