Taft Shoes nieuwe sponsor

05 december 2022


We zijn blij met Taft Shoes als nieuwe sponsor!

Iedereen kent vast de winkel met het enorme schoenen assortiment op de Kalverstraat. Inmiddels is deze winkel, tussen al die grote internationale ketens, het oudste familiebedrijf in de bekendste winkelstraat van Nederland.

In 1904 richt Johannes Spapens, de overgrootvader van Niels en Corine, de eerste stoomschoenenfabriek op in Nederland. In 1939 is Taft opgericht en wordt inmiddels geleid door de vierde generatie Spapens: Corine Spapens en haar broer Niels (zie onder). Taft heeft drie winkels: in Amsterdam, Haarlem en in Zaandam. 

Het motto van Taft Shoes ‘bijzonder eigen’ past heel goed bij onze club. Behalve commerciële merken en modellen richt Taft zich vooral op schoenen die niemand anders heeft.

Nieuwsgierig geworden? Bezoek dan de Taft website of een van de winkels in de buurt. 

Niels Spapens en zijn vriendin Elaine Piët wonen op IJburg, golfen graag en zijn fanatieke tennisspelers. Je komt ze ongetwijfeld binnenkort tegen op de baan!

Taft is als nieuwe baansponsor zichtbaar op Baan 7.

Nieuwscategorieën