Baanbehoud bij koud en nat weer
08 september 2025

Om onze gravelbanen zo lang mogelijk bespeelbaar te houden, moeten we er in de koude maanden voorzichtig mee omgaan: als de temperatuur ’s nachts onder de +5 graden komt, kan er op gravel pas vanaf 10.00 uur gespeeld worden.
Uitzondering: op competitiedagen kan er vanaf 9.00 uur gespeeld worden, maar alleen nadat de banen zijn gecontroleerd. Vóór 9.00 uur kan er wel gewoon op smashcourt gespeeld worden. Dus als je voordat de wedstrijden beginnen een balletjes wilt slaan, pak dan een smashcourt baan.
Bij veel andere clubs gaan de gravelbanen in de winter helemaal dicht. Wij doen er alles aan om ze zoveel mogelijk open te houden. Daar hoort wél bij dat iedereen rekening houdt met de omstandigheden. Zo zorgen we samen voor banen die langer goed blijven.
👉 Dank alvast voor jullie begrip en medewerking!
Nieuwscategorieën